Tárgyalástechnika képzéssorozat dr. Kádár Magorral a GTK-ban
2018 május 21.-én zárult a GTK-ban a féléves kommunikációs képzéssorozat, amelynek idei témája a tárgyalástechnika volt. A képzést dr. Kádár Magor, a Babeș–Bolyai Tudományegyetem (BBTE) oktatója és a Terra Nova Training and Communication Center ügyvezető igazgatója tartotta a GTK aktív tagjai számára.
A képzéssorozaton belül a diákok egyaránt szereztek elméleti tudást és gyakorlati ismereteket. A képzés első részében csapatokra osztva oldottak meg szituációs gyakorlatokat, amelyekben négy különböző tartalmú üzenetet kellett átadniuk, majd a második részben a Belbin-féle tipológiákkal ismerkedhettek meg, valamint a Belbin-teszt kitöltésével elemezték a GTK-ban betöltött szerepeiket. Ezúton is köszönjük Kádár Magornak az egész féléves munkát!
A program a Romániai Magyar Demokrata Szövetséget és a Communitas Alapítvány támogatásával valósulhatott meg!