Felvételit hirdetünk!
A Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) október 17–21. között felvételit szervez a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem (BBTE) Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának minden magyar tagozatos hallgatója körében!
Mi az a GTK? Az a hely, ahol elméleti tudásodat a gyakorlatban is kipróbálhatod.
Mit jelent az, hogy a gyakorlatban? Programjaink valós vagy a valósághoz nagyon közzel álló helyzeteket elevenítenek meg.
Milyen programok?
- Menedzsment shadowing
- Esettanulmányozás
- Iparágelemzés
- Versenyekre, konferenciákra való felkészítés
- Szakmai képzések
- Vezetőképző
Mi a felvételi menete?
- lépés – önéletrajz, motivációs levél (pályázók), 2014. október 17., péntek
- lépés – esettanulmány (pályázók), 2014. október 19., vasárnap
- lépés – interjú (jelöltekké vált pályázók), 2014. október 21., kedd
- lépés – eredményhirdetés (jelöltek) és a tevékenység indítása (új és régi tagok)
A felvételiről bővebben itt olvashatsz!
Van még kérdésed? Írj bátran az office@gtk.ro e-mail címre! Megtalálsz Facebookon is!