Felvételit hirdetünk!

A Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) október 17–21. között felvételit szervez a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem (BBTE) Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának minden magyar tagozatos hallgatója körében!

Mi az a GTK? Az a hely, ahol elméleti tudásodat a gyakorlatban is kipróbálhatod.

Mit jelent az, hogy a gyakorlatban? Programjaink valós vagy a valósághoz nagyon közzel álló helyzeteket elevenítenek meg.

Milyen programok?

  • Menedzsment shadowing
  • Esettanulmányozás
  • Iparágelemzés
  • Versenyekre, konferenciákra való felkészítés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőképző

Mi a felvételi menete?

  1. lépés – önéletrajz, motivációs levél (pályázók), 2014. október 17., péntek
  2. lépés – esettanulmány (pályázók), 2014. október 19., vasárnap
  3. lépés – interjú (jelöltekké vált pályázók), 2014. október 21., kedd
  4. lépés – eredményhirdetés (jelöltek) és a tevékenység indítása (új és régi tagok)

A felvételiről bővebben itt olvashatsz!

Van még kérdésed? Írj bátran az office@gtk.ro e-mail címre! Megtalálsz Facebookon is!