Projektértékelés a Bonafarm csoport szakembereinek részvételével
2012. február 13-án került sor a GTK féléves munkájának, a Románia Agrárstratégiája projekt újabb fázisának bemutatására és kiértékelésére. Az elmúlt hónapok projektmunkáját Kerezsi Miklós, Györfy Lehel és Szász Levente koordinátorok, valamint a Bonafarm csoport szakemberei, Éder Tamás (az Élelmiszerfeldolgozók Országos Szövetségének elnöke, a Bonafarm PR-igazgatója) és Matskási István (a Bonafarm csoport pénzügyi igazgatója) értékelték. A projektértékelés a kolozsvári City Plaza Hotel konferenciatermében zajlott.
Az Agrárstratégia projektet a szenior, a rendes és az új tagok prezentálták. Az anyag, továbbra is a stratégiaalkotásra fókuszál, a konkrét ágazatokra szabott irányvonalakra melyek kiegészültek az értékesítési helyzet felmérésével, külön hangsúlyt fektetve a húzó ágazatokban előállított termékek értékesítési lehetőségeire.
A projekt bemutatása után egy rövid kiértékelőre került sor. Ezúton is szeretnénk megköszönni a meghívott szakemberek értékes javaslatait és hozzászólásait. A szakmai véleményezés és kiértékelő után lehetőség nyílt a GTK alumnivá avatott tagjaival, valamint a meghívottakkal kötetlen beszélgetések folytatására.