Projektnap Kerezsi Miklóssal

A már megszokott évzáró GTK-naphoz hasonló tevékenységre került sor 2011 március 9-én a kolozsvári Heltai Vendégház és Étterem konferenciatermében. Az egész napos tevékenység célja a GTK által készített Románia Agrárstratégiája című projekt teljeskörű és mélyreható megbeszelése volt annak érdekében, hogy a következő lényeges feladatok, lépések beazonosításra kerüljenek. A szakmai megbeszélést Kerezsi Miklós koordinálta.

A program reggel 10-kor kezdődött, amikor a GTK rendes és szenior tagjai, illetve a szakmai koordinátorok laptopokkal, vízzel, kávéval felfegyverkezve összegyűltek, hogy eddigi munkájuk eredményét megosszák, megvitassák egymással és olyan lényegi következtetésekre jussanak a projekt kapcsán, mely a következő félév munkáját is előirányozza. Az este 5-ig tartó tevékenység folyamán a stratégia minden, eddig elkészült része bemutatásra, részletes megbeszélésre került és szakmai koordinátoraink segítségével megállapítottuk azokat a meghatározó irányvonalakat, melyek mentén a GTK további szakmai tevékenysége alakulni fog, annak érdekében, hogy eddigi munkánk egy koherens, minden területre kiterjedő, előremutató stratégiává váljon.

A nap záróakkordjaként a GTK rendes és szenior tagjai a szakmai koordinátorokkal együtt összegyűltek a Bulgakov Cafe-ban, hogy egy informális találkozó és beszélgetés keretei között újra találkozhassanak az alumni tagokkal is, megbeszéljék az elmúlt időszak eseményeit és közösen megünnepeljék az aznap elért eredményeket és nem utolsósorban a GTK alumni tagjaiból álló Sultans of Swing csapat sikereit az Országos Esettanulmány Versenyen, Budapesten.