Személyes pénzügyek kezelése előadássorozat
A Magyar Mágnás Egyesület szervezésében 2011. november 11-12 között került megrendezésre a Személyes pénzügyek kezelése című előadássorozat a Romániai Magyar Közgazdász Társaság (RMKT) székházában. Az előadásokat Bitai László, az egyesület alapítója tartotta, és olyan témákat érintett, mint a siker titka, anyagi függetlenség, költségvetés készítése, pénz és család. A résztvevők a KGK, Mikó Imre Szakkolégium, KMDSZ, EMI, ODFIE, RIF és GTK diákszervezetek képviselői voltak, akik a mindennapi életben jól alkalmazható információk szerzése mellett a Cashflow társasjátékot is kipróbálhatták. A GTK képviseletében Baumgartner Mónika és Demeter Zselyke volt jelen az eseményen.