Újabb évet zárt a GTK
A Gazdasági Tanácsadó Klub 2010/2011-es tanévben végzett tevékenységének összegzésére és kiértékelésére került sor 2011. június 21-én, az immár hagyománnyá váló GTK-zárónap keretében. A zárónap programja a Románia Agrárstratégiája című projekt legutolsó változatának bemutatásával kezdődött az utolsó féléves tevékenység kiértékelésének és megvitatásának érdekében.
A projektet a GTK tagjai prezentálták dr. Juhász Jácintnak, a Babeș – Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar dékán-helyettesének. Ezúton is szeretnénk megköszönni javaslatait és hozzászólásait, melyekkel hozzájárult a projekt jövőbeni folytatásához, a további projekt-tevékenység irányának meghatározásához!
Ezután a program a Bulgakov Kávéházban folytatódott, ahol a szenior és rendes tagok újra találkozhattak a GTK alumnivá avatott tagjaival. Az estét dr. Györfy Lehel szakmai koordinátor és drd. Szász Levente koordinátor-helyettes nyitották a GTK ez évi tevékenységének és a tagok számos esettanulmány-versenyen, konferencián való sikeres szereplésének az ismertetésével. Majd a 2010. novemberében szeniorrá és alumnivá avatott tagok, illetve a novemberi és márciusi felvételin felvett új tagjaink hivatalos köszöntésére került sor. Végül a múlt évi teljesítmény alapján új szenior tagokat avattunk, illetve újra bővült örök tagjaink száma. Így Dorner Boglárka – Tamara és Szőcs Kinga – Beáta továbbra is szenior tag státuszban folytatja tevékenységét a GTK-ban, Erdély Attila és Farkas Csongor eddigi tag státuszukból szenior tagokká léptek elő, Rácz Béla – Gergelyt pedig örök tagjaink sorában köszönthetjük.
Ezúton is szeretnénk gratulálni minden GTK-tagnak a 2010/2011-es tanévben nyújtott teljesítményéért és ősszel várunk vissza mindenkit!