Analiza industriei de broiler la festivitatea de închidere a semestrului

După doi ani, am avut oportunitatea de a organiza în mod fizic festivitatea de încheiere a semestrului I., în cadrul căreia membrii activi GTK au prezentat analiza „Vertical Integration of the Broiler Industry”

În data de 12 ianuarie 2022. a avut loc festivitatea de încheiere a programului din semestrul I. al Clubului de Consultanță în Afaceri GTK, în cadrul căreia membrii juniori – coordonați de patru membri seniori – au prezentat proiectul lor de analiză a industriei de broiler. După analiza tendințelor la nivel mondial, european și național, studenții au propus sugestii de dezvoltare jucătorilor de pe această piață.

Evenimentul a fost încheiat cu raportul semestrial al președintelui Fundației “Antal Zsolt”, dl. Miklós Kerezsi.

Partea profesională a festivității a fost găzduită de Facultatea se Științe Economice și Gestiunea Afacerilor din cadrul UBB cărora îi mulțumim pentru găzduirea evenimentului!

Nu în ultimul rând mulțumim tuturor sponsorilor, membriilor alumni partenerilor pentru sprijinul oferit de-a lungul semestrului!